Yeni tədris ili üçün tələbə qəbulu başladı.
Uşaqlarınızın Gələcəyinə İnvestisiya Edin – Texnologiya dünyasına ilk addımı bizimlə atın!
Hörmətli Valideynlər,
Uşaqlarınızın parlaq gələcəyi üçün onların bacarıqlarını inkişaf etdirmək çox önəmlidir. Əgər övladınızın gələcəyini ən müasir və tələb olunan sahələrdə görmək istəyirsinizsə, bu fürsəti qaçırmayın!
2024-2025-ci tədris ili üzrə AzeRobot education robtotexnika tədris mərkəzinin bütün filiallarında robototexnika, mühəndislik, proqramlaşdırma və elektronika sahələri üzrə dərslərə qeydiyyat artıq başladı.
Uşaqlar niyə bu dərslərdə iştirak etməlidir?
• İnnovativ Təlim: Uşaqlarınızın düşüncə tərzini inkişaf etdirəcək və problemləri həll etmə bacarıqlarını artıracaq təlim proqramları.
• Gələcək Karyera İmkanları: Texnologiya və mühəndislik sahələrində əsas biliklər əldə etmək, onların gələcəkdə mütəxəssis olmasına yol açacaq.
• Əyləncəli və Maraqlı: Praktik təcrübələr və layihələr uşaqlarınızın marağını daimi saxlayacaq.
• Ölkədaxili və beynəlxalq yarışlar: Şagirdlərimiz yarışa hazırlıq qruplarında biliklərini təkmilləşdirərək, robototexnika, proqramlaşdırma və s.yarışlarda iştirak imkanı qazanır.
Ətraflı məlumat almaq üçün 051 215 35 75 nömrəsi ilə əlaqə saxlayın.